WELD DESIGN HUDAK


 “SKÚSTE NIEČO ŠPECIÁLNE”

Od maličkostí po veľké výzvy

“Nič, čo by stálo za to, som neurobil náhodou. Vždy za tým bola poctivá práca.” (RALPH WALDO EMERSON)

Odmalička ma bavilo kresliť, skladať lego, plastové modely tankov a lietadiel. Rozvíjalo to moju kreativitu aj výtvarného ducha. Aj vďaka tomu, dnes viem vyrábať jedinečné dizajnérske diela z dreva a kovu.Ako dvadsaťročný som s víziou dobrého zárobku odišiel do Prahy. Pracoval som v spoločnosti Siemens na výrobe poschodových vlakov. Tam som sa naučil najprv zámočníckej a potom aj zváračskej práci. Veľmi ma to bavilo a napĺňalo.Vtedy som začal snívať, že raz budem mať svoju dielňu a budem vyrábať ploty, bránky, brány, kovania, zábradlia, nábytok zo železa a rôzne dekorácie. Samozrejme, naplnenie tohto sna si vyžiadalo dlhší čas. Najprv som kúpil dom, postavil si dielňu, potom som si kúpil náradie a začal som tvoriť. Bola to dlhá cesta, pokiaľ sa to začalo celé realizovať. Po večeroch som tomu venoval všetok  svoj čas. Veľa som sa učil, skúšal a zdokonaľoval svoje výrobky. V roku 2015 som si založil firmu HUDAK Weld, s.r.o. Práci v nej som sa však mohol venovať len popri mojom vtedajšom pôsobení v automobilovom priemysle. Prvá vec, ktorú som vyrobil, bol botník. Neskôr pribudlo kovanie a aj väčšie výzvy, napríklad lavička s využitím reťazí. Prišlo aj “ hluché obdobie”, ale vždy som si veril a pracoval som na sebe.
Mnohí ľudia, ktorí ma navštívili, moje výtvory veľmi obdivovali. Potreboval som sa však posunúť ďalej. Potom som spoznal Sašku - moju dnešnú partnerku. Povedal som jej o mojom tajnom sne. Presvedčila ma, že svoj talent musím využiť naplno. Spoločne sme zostavili nový “biznis plán” Pod značkou WELD DIZAJN HUDAK sme začali vyrábať dizajnové kúsky, ktoré si ľudia začali kupovať. Išlo od maličkostí až po veľké výzvy.

Vyrábame tovar, ktorý je jedinečný a nie je len tak voľne dostupný v obchodoch. Každý kúsok je originálny, vyrábaný precízne, detailne a na mieru. Som veľký detailista a na všetkom si dávam záležať. S “drobnosťami” som schopný piplať sa aj dva týždne, len aby výsledok bol dokonalý.

Ponúkame niečo špeciálne.
Jedinečný estetický dizajn napĺňa predstavy najnáročnejších zákazníkov.

Presvedčte sa sami.

Naša ponuka je naozaj pestrá:
Vyrábame

  • ploty
  • kované a železné zábradlia
  • brány, bránky
  • industriálny nábytok
  • dekorácie zo železa
  • svetlá
  • ďalšie diela z kovu na želanie
//www.welddesign.sk/wp-content/uploads/2020/01/logo_hudak-footer-05.svg

Obchodné meno: HUDÁK Weld s.r.o.
IČO: 48 178 730
Konateľ: Pavel Hudák


Weld Design Hudak is in Bernolákovo.

4 days 4 hours ago

Z našich produktov si viete vybrať aj takúto poštovú schránku 📮 je len na Vás, akú farbu, veľkosť a patinu si vyberiete😉 Všetko nájdete na